Şimdi Ara

Kavgada saçımı çekti saçım dökülüyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bi çocukla kavga ettik. Yumruk yumruğa adam gibi kavga ediyorduk lavuk birden saçımı çekmeye başladı. Saçlarım uzun şuan eve geldim saç diplerim acıyor biraz. Ve dökülme var. Sizce büyük bir zararı olur mu ve geçer mi? Tavsiyeniz varmı ayrıca ne yapabilirim?
    İlk defa başıma geldi kavgada saçımın çekilmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chesley -- 1 Eylül 2019; 15:36:25 >

• Up
  • Sen de ona tükürseydin
  • Karı gibi kavga eden elemanlar olur, biri de sana denk gelmiş, üzüldüm.
    Saçlar çekilince, diplerinde kopmalar olabilir, dökülen o saçlardır, onun dışında fazla dökülme olmaz.
    Bi daha uzun saçla kavga ederken, karşında erkek adam olsun.Yoksa kavgadan kaçmaya bak.
  • kavga birader bu ne bekliyordun? adam senin ağzını burnunu kıracak gibi hissettiğinde aynı suda boğulur gibi aniden başlarsın delileşmeye. iyi malzemeye tekme falan yememişsin ona dua et

saçına da bir şey olacağını sanmıyorum açıkçası. kan falan geldi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 1 Eylül 2019; 16:27:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

kavga birader bu ne bekliyordun? adam senin ağzını burnunu kıracak gibi hissettiğinde aynı suda boğulur gibi aniden başlarsın delileşmeye. iyi malzemeye tekme falan yememişsin ona dua et

saçına da bir şey olacağını sanmıyorum açıkçası. kan falan geldi mi?
    Yok hocam kan gelmedi sadece saç dibimin belli bir noktalarına bastırınca acı var okadar. Ama dökülme oldu saymadım ama 70-80 tel gitmiştir elimi attıkça geliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

Sen de ona tükürseydin
    Hocam kavga ediyosak adam gibi yumruk yumruğa ederim, dayak yersem de yerim ama tükürme saç çekme falan benlik değil. Bu lavuk neden saçımı çekti onuda anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chesley -- 1 Eylül 2019; 17:10:52 >
  • Up
  • Komple dokulecek o bolge kel kalabilir. Benzeri basima gelmisti. Hala tedavi goruyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Komple dokulecek o bolge kel kalabilir. Benzeri basima gelmisti. Hala tedavi goruyorum..
    Hocam o bölgenin kökü bende değil mi hala neden kel kalıyoruz?
  • Ona bunun onur kirici bir davranis oldugunu soyle
  • Arkadasın dediği gibi sende ona tükürseydin onunda yüzü dökülürdü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.